All entries of this event
WAKO 15. BALKAN OPEN
Search:
Team
Entries
Profile
Categories
RCOP STAIKY(STAIKY)
BELARUS (BLR)
Levushkin Nikita
2 LC 049 S M -74
RCOP STAIKY(STAIKY), BELARUS (BLR)
Levushkin Nikita
3 KL 047 S M -74
RCOP STAIKY(STAIKY), BELARUS (BLR)
Levushkin Nikita
5 LK 045 S M -71
RCOP STAIKY(STAIKY), BELARUS (BLR)
Telesman Denis
2 LC 053 S M -94
RCOP STAIKY(STAIKY), BELARUS (BLR)
Telesman Denis
2 LC 054 S M +94
RCOP STAIKY(STAIKY), BELARUS (BLR)
Telesman Denis
3 KL 051 S M -94
RCOP STAIKY(STAIKY), BELARUS (BLR)
Telesman Denis
3 KL 052 S M +94
RCOP STAIKY(STAIKY), BELARUS (BLR): Total entries: 7 Total athletes 2
ARES GYM(ARES GYM)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
BALABAN VOJO
5 LK 046 S M -75
ARES GYM(ARES GYM), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
FILIPOVIC MIROSLAV
5 LK 047 S M -81
ARES GYM(ARES GYM), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
JOVICIC DAVID
5 LK 024 OJ M -63,5
ARES GYM(ARES GYM), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
TATIC LAZAR
5 LK 031 OJ M +91
ARES GYM(ARES GYM), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
VESIC OGNJEN
5 LK 010 YJ M -71
ARES GYM[1](ARES GYM[1]), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 5 Total athletes 5
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
AHMETOVIĆ ZEJFA
3 KL 039 J F -55
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
AHMETOVIĆ ZEJFA
4 K1 018 YJ F -56
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HALILOVIĆ EDINA
5 LK 052 S F -52
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HANKIĆ SUAD
2 LC 00017 OC M -52 BEGINNERS
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HANKIĆ SUAD
3 KL 00017 OC M -52 BEGINNERS
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HANKIĆ SUAD
3 KL 017 OC M -52
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HASUKIĆ ADELA
2 LC 00044 J F -70 BEGINNERS
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HASUKIĆ ADELA
2 LC 044 J F -70
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HASUKIĆ ADELA
3 KL 00042 J F -70 BEGINNERS
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HASUKIĆ ADELA
3 KL 042 J F -70
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HASUKIĆ ARNELA
1 PF 039 OC F -37
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HASUKIĆ ARNELA
2 LC 00023 OC F -37 BEGINNERS
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HASUKIĆ ARNELA
2 LC 023 OC F -37
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HASUKIĆ ARNELA
3 KL 00022 OC F -37 BEGINNERS
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HASUKIĆ ARNELA
3 KL 00023 OC F -42 BEGINNERS
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HASUKIĆ ARNELA
3 KL 022 OC F -37
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HUSEINBAŠIĆ KENAN
2 LC 054 S M +94
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HUSEINBAŠIĆ KENAN
3 KL 052 S M +94
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HUSKIĆ FERID
2 LC 00034 J M -74 BEGINNERS
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HUSKIĆ FERID
2 LC 034 J M -74
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HUSKIĆ FERID
3 KL 00033 J M -74 BEGINNERS
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HUSKIĆ FERID
3 KL 032 J M -74
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
IBRAHIMKADIĆ FIKRET
2 LC 00053 S M -89 BEGINNERS
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
IBRAHIMKADIĆ FIKRET
3 KL 00050 S M -89 BEGINNERS
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
JAHIĆ AJLA
2 LC 00040 J F -50 BEGINNERS
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
JAHIĆ AJLA
2 LC 00041 J F -55 BEGINNERS
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
JAHIĆ AJLA
2 LC 040 J F -50
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
JAHIĆ AJLA
3 KL 00038 J F -50 BEGINNERS
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
JAHIĆ AJLA
3 KL 00039 J F -55 BEGINNERS
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
SEJMENOVIĆ LEYLA
2 LC 029 OC F -65
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
SEJMENOVIĆ LEYLA
3 KL 027 OC F -65
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
SEJMENOVIĆ LEYLA
3 KL 028 OC F +65
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
SEJMENOVIĆ LEYLA
5 LK 035 OJ F -60
CBS Tešanj Tešanj(CBS Tešanj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
SINANOVIĆ HARUN
5 LK 031 OJ M +91
CBS Tešanj Tešanj[1](CBS Tešanj[1]), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 34 Total athletes 11
Fight Academy RUDAR(RUDAR)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Bukic Almin
2 LC 00048 S M -63 BEGINNERS
Fight Academy RUDAR(RUDAR), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Čelebić Tarik
2 LC 00021 OC M +69 BEGINNERS
Fight Academy RUDAR(RUDAR), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Čelebić Tarik
3 KL 00020 OC M +69 BEGINNERS
Fight Academy RUDAR(RUDAR), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Karzic Mirza
2 LC 00006 YC M +47 BEGINNERS
Fight Academy RUDAR(RUDAR), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Pipo Emin
5 LK 025 OJ M -67
Fight Academy RUDAR(RUDAR), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Sarajlic Rijad
2 LC 00003 YC M -37 BEGINNERS
Fight Academy RUDAR(RUDAR), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Semic Bilal
2 LC 00006 YC M +47 BEGINNERS
Fight Academy RUDAR(RUDAR), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Senderovic Elvir
3 KL 00034 J M -79 BEGINNERS
Fight Academy RUDAR(RUDAR), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 8 Total athletes 7
Flek “Tom-Cat”(TomCatTeam)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Drobnjak Nikola
5 LK 048 S M -86
Flek “Tom-Cat”(TomCatTeam), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Hodžić Almin
4 K1 046 S M -75
Flek “Tom-Cat”(TomCatTeam), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Karić Tarik
2 LC 00002 YC M -32 BEGINNERS
Flek “Tom-Cat”(TomCatTeam), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Mehmedović Isak
3 KL 00002 YC M -32 BEGINNERS
Flek “Tom-Cat”(TomCatTeam), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Umihanić Faruk
5 LK 011 YJ M -81
Flek “Tom-Cat”(TomCatTeam), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Zildžić Salahudin
2 LC 00003 YC M -37 BEGINNERS
Flek “Tom-Cat”[2](TomCatTeam[2]), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 6 Total athletes 6
Golden Team Kalesija(Golden Team)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Halilović Admir
3 KL 016 OC M -47
Golden Team Kalesija(Golden Team), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Musić Amna
3 KL 00027 OC F -60 BEGINNERS
Golden Team Kalesija(Golden Team), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Tutundžić Larisa
3 KL 00029 OC F +65 BEGINNERS
Golden Team Kalesija(Golden Team), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Zulic Ajla
3 KL 025 OC F -55
Golden Team Kalesija(Golden Team), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 4 Total athletes 4
ISAK-ZE(Isak)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Alajbegović Ervin
5 LK 003 YJ M -48
ISAK-ZE(Isak), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Husetović Amar
4 K1 044 S M -67
ISAK-ZE(Isak), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Koluh Amel
5 LK 011 YJ M -81
ISAK-ZE(Isak), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Seferović Safet
5 LK 007 YJ M -60
ISAK-ZE[1](Isak[1]), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 4 Total athletes 4
Izazov(IZV)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Cetin Muhamed
5 LK 028 OJ M -81
Izazov(IZV), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Hodžić Izet
3 KL 00032 J M -69 BEGINNERS
Izazov(IZV), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Nuhić Aldin
3 KL 00019 OC M -63 BEGINNERS
Izazov(IZV), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Pilav Muharem
3 KL 016 OC M -47
Izazov(IZV), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Škembić Amina
3 KL 00029 OC F +65 BEGINNERS
Izazov(IZV), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 5 Total athletes 5
KBK 2002 Odžak(KBK2002Odžak)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Bilušić Petar
1 PF 021 YC M -47
KBK 2002 Odžak(KBK2002Odžak), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Delić Mahir
1 PF 007 CH M -36
KBK 2002 Odžak(KBK2002Odžak), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
GRGIĆ TEO
2 LC 00033 J M -69 BEGINNERS
KBK 2002 Odžak(KBK2002Odžak), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Pandurević Ana
2 LC 00044 J F -70 BEGINNERS
KBK 2002 Odžak(KBK2002Odžak), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Plavić Aziz
1 PF 033 OC M -52
KBK 2002 Odžak(KBK2002Odžak), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 5 Total athletes 5
KBK Gvardija(Gvardija)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Božić Nikola
5 LK 005 YJ M -54
KBK Gvardija(Gvardija), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Cetić Nikola
5 LK 008 YJ M -63,5
KBK Gvardija(Gvardija), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Nikolić Slaviša
5 LK 010 YJ M -71
KBK Gvardija(Gvardija), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Starčević Rade
5 LK 024 OJ M -63,5
KBK Gvardija(Gvardija), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Stojanović Neven
5 LK 026 OJ M -71
KBK Gvardija(Gvardija), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 5 Total athletes 5
KBK SuperPro(SuperPro)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
BENJAMIN MEMIJA
5 LK 029 OJ M -86
KBK SuperPro(SuperPro), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
DJOZO ALEN
5 LK 026 OJ M -71
KBK SuperPro(SuperPro), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
DOCKAL AJLA
5 LK 035 OJ F -60
KBK SuperPro(SuperPro), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
DZANO FARIS
5 LK 029 OJ M -86
KBK SuperPro(SuperPro), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HAJRADINOVIC IMRAN
5 LK 008 YJ M -63,5
KBK SuperPro(SuperPro), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
JUSUFOVIC BENJAMIN
5 LK 026 OJ M -71
KBK SuperPro(SuperPro), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
MAHMUTOVIC HAJRUDIN
5 LK 008 YJ M -63,5
KBK SuperPro(SuperPro), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
PRELIC EMIR
5 LK 048 S M -86
KBK SuperPro(SuperPro), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
PRGUDA EMINA
5 LK 035 OJ F -60
KBK SuperPro(SuperPro), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 9 Total athletes 9
KBK Vitez Mile Bošnjak(KBK Vitez.M.Bošnjak)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Bakula Luka
2 LC 018 OC M -57
KBK Vitez Mile Bošnjak(KBK Vitez.M.Bošnjak), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 1 Total athletes 1
KBS BORAC JELAH(KBS BORAC JELAH)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Agić Fahrija
2 LC 00007 YC F -28 BEGINNERS
KBS BORAC JELAH(KBS BORAC JELAH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Agić Fahrija
3 KL 00007 YC F -28 BEGINNERS
KBS BORAC JELAH(KBS BORAC JELAH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Agić Kadema
2 LC 00009 YC F -37 BEGINNERS
KBS BORAC JELAH(KBS BORAC JELAH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Agić Kadema
3 KL 00009 YC F -37 BEGINNERS
KBS BORAC JELAH(KBS BORAC JELAH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Halilović Anel
2 LC 00001 YC M -28 BEGINNERS
KBS BORAC JELAH(KBS BORAC JELAH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Halilović Anel
3 KL 00001 YC M -28 BEGINNERS
KBS BORAC JELAH(KBS BORAC JELAH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Hasaničević Nadir
2 LC 00018 OC M -57 BEGINNERS
KBS BORAC JELAH(KBS BORAC JELAH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Hasaničević Nadir
3 KL 018 OC M -57
KBS BORAC JELAH(KBS BORAC JELAH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Hasić Nazmin
2 LC 006 YC M +47
KBS BORAC JELAH(KBS BORAC JELAH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Hasić Nazmin
3 KL 006 YC M +47
KBS BORAC JELAH(KBS BORAC JELAH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Karamović Mujo
2 LC 006 YC M +47
KBS BORAC JELAH(KBS BORAC JELAH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Karamović Mujo
3 KL 006 YC M +47
KBS BORAC JELAH(KBS BORAC JELAH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Lugonić Amer
2 LC 00018 OC M -57 BEGINNERS
KBS BORAC JELAH(KBS BORAC JELAH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Lugonić Amer
3 KL 018 OC M -57
KBS BORAC JELAH(KBS BORAC JELAH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Lugonić Amin
2 LC 021 OC M +69
KBS BORAC JELAH(KBS BORAC JELAH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Lugonić Amin
3 KL 020 OC M +69
KBS BORAC JELAH(KBS BORAC JELAH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 16 Total athletes 8
KBS Deveta Četa(KBS Deveta Četa)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Marković Ivan
5 LK 007 YJ M -60
KBS Deveta Četa(KBS Deveta Četa), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Mimić Uroš
3 KL 004 YC M -42
KBS Deveta Četa(KBS Deveta Četa), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Đurić Manojlo
5 LK 047 S M -81
KBS Deveta Četa(KBS Deveta Četa), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 3 Total athletes 3
KBS FAVORIT BH(FBH)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Alunovic Rasim
5 LK 047 S M -81
KBS FAVORIT BH(FBH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Kurjakovic Baldar
5 LK 046 S M -75
KBS FAVORIT BH(FBH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Mujagic Almir
5 LK 027 OJ M -75
KBS FAVORIT BH(FBH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Orascanin Sejla
5 LK 052 S F -52
KBS FAVORIT BH(FBH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Selimovic Hassan
5 LK 010 YJ M -71
KBS FAVORIT BH(FBH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Vojic Ajla
5 LK 054 S F -60
KBS FAVORIT BH(FBH), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 6 Total athletes 6
KBS Jezerski(Jezerski)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Jusić Edi
1 PF 034 OC M -57
KBS Jezerski(Jezerski), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Jusić Suejla
1 PF 057 J F -55
KBS Jezerski(Jezerski), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 2 Total athletes 2
KBS Radnicki Lukavac(KBSRadnicki)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Beganovic Maida
3 KL 055 S F -60
KBS Radnicki Lukavac(KBSRadnicki), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Ivanovic Dajan
4 K1 043 S M -63,5
KBS Radnicki Lukavac(KBSRadnicki), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Mahovkic Dzenita
3 KL 057 S F -70
KBS Radnicki Lukavac(KBSRadnicki), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Omerović Muhamed
3 KL 00006 YC M +47 BEGINNERS
KBS Radnicki Lukavac(KBSRadnicki), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Ribic Danis
4 K1 044 S M -67
KBS Radnicki Lukavac(KBSRadnicki), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Sakić Emina
3 KL 00040 J F -60 BEGINNERS
KBS Radnicki Lukavac(KBSRadnicki), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Tufekčić Džana
3 KL 056 S F -65
KBS Radnicki Lukavac(KBSRadnicki), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 7 Total athletes 7
KBS STORM GYM(KBS STORM GYM)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Lišić Arnela
3 KL 053 S F -50
KBS STORM GYM(KBS STORM GYM), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Živković Doris
5 LK 035 OJ F -60
KBS STORM GYM(KBS STORM GYM), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 2 Total athletes 2
KBS TITANIUM USORA(TITANIUM)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
GANIBEGOVIĆ ISHAK
3 KL 00004 YC M -42 BEGINNERS
KBS TITANIUM USORA(TITANIUM), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
HODŽIĆ MEHMED
3 KL 052 S M +94
KBS TITANIUM USORA(TITANIUM), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
MUMINOVIĆ KANITA
3 KL 025 OC F -55
KBS TITANIUM USORA(TITANIUM), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
SMAKA KENAN
3 KL 017 OC M -52
KBS TITANIUM USORA(TITANIUM), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
SMAKA MIDHAT
3 KL 031 J M -69
KBS TITANIUM USORA(TITANIUM), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 5 Total athletes 5
KBS ZINO Bihac(KBS ZINO Bihac)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Hajdarevic Haris
3 KL 034 J M -84
KBS ZINO Bihac(KBS ZINO Bihac), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Hodzic Sarah
1 PF 026 YC F -42
KBS ZINO Bihac(KBS ZINO Bihac), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Tutic Amil
5 LK 026 OJ M -71
KBS ZINO Bihac(KBS ZINO Bihac), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 3 Total athletes 3
KBSLUGANTEAM(KBSLT)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Lugan Amar
3 KL 047 S M -74
KBSLUGANTEAM(KBSLT), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Lugan Lejla
4 K1 018 YJ F -56
KBSLUGANTEAM(KBSLT), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Skopljak Adin
2 LC 00002 YC M -32 BEGINNERS
KBSLUGANTEAM(KBSLT), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 3 Total athletes 3
KBV Fadil Bajrektarević - GAZIJA Bužim(KBV GAZIJA Bužim)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Krupić Mehmed
1 PF 033 OC M -52
KBV Fadil Bajrektarević - GAZIJA Bužim(KBV GAZIJA Bužim), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Krupić Mehmed
2 LC 017 OC M -52
KBV Fadil Bajrektarević - GAZIJA Bužim(KBV GAZIJA Bužim), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Mujagić Ajdin
1 PF 003 CH M -24
KBV Fadil Bajrektarević - GAZIJA Bužim(KBV GAZIJA Bužim), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Mujagić Zemin
1 PF 020 YC M -42
KBV Fadil Bajrektarević - GAZIJA Bužim(KBV GAZIJA Bužim), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Ožegović Eniz
1 PF 034 OC M -57
KBV Fadil Bajrektarević - GAZIJA Bužim(KBV GAZIJA Bužim), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Ožegović Eniz
2 LC 018 OC M -57
KBV Fadil Bajrektarević - GAZIJA Bužim(KBV GAZIJA Bužim), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Tahić Emela
1 PF 016 CH F +36
KBV Fadil Bajrektarević - GAZIJA Bužim(KBV GAZIJA Bužim), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 7 Total athletes 5
KBV Gazija(KBVGazija)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Alihodžić Sanjin
5 LK 047 S M -81
KBV Gazija(KBVGazija), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Hebibović Nuh
5 LK 009 YJ M -67
KBV Gazija(KBVGazija), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 2 Total athletes 2
KBV Jedinstvo Brcko(KBVJedinstvo)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Filip Stakić
5 LK 011 YJ M -81
KBV Jedinstvo Brcko(KBVJedinstvo), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Sanja Simić
5 LK 035 OJ F -60
KBV Jedinstvo Brcko(KBVJedinstvo), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Vujanovic Cvijetin
5 LK 024 OJ M -63,5
KBV Jedinstvo Brcko(KBVJedinstvo), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 3 Total athletes 3
KBV KURTO(KBV KURTO)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Becirspahic Sulejman
1 PF 022 YC M +47
KBV KURTO(KBV KURTO), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Goretic Lara
1 PF 016 CH F +36
KBV KURTO(KBV KURTO), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Malkoč Nedim
3 KL 019 OC M -63
KBV KURTO(KBV KURTO), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Mehmedovic Ahmed
3 KL 020 OC M +69
KBV KURTO(KBV KURTO), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Omanovic Ekrem
3 KL 00006 YC M +47 BEGINNERS
KBV KURTO(KBV KURTO), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Smajić Alem
3 KL 006 YC M +47
KBV KURTO[1](KBV KURTO[1]), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 6 Total athletes 6
KBV ĐERZELEZ Kiseljak(KBV ĐERZELEZ)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Šehović Abdulkerim
2 LC 051 S M -84
KBV ĐERZELEZ Kiseljak(KBV ĐERZELEZ), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 1 Total athletes 1
Kick Box Club Prnjavor(KBK Prnjavor)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Balaban Nemanja
3 KL 00033 J M -74 BEGINNERS
Kick Box Club Prnjavor(KBK Prnjavor), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Kojic Marko
5 LK 045 S M -71
Kick Box Club Prnjavor(KBK Prnjavor), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Ostojic Sladjan
5 LK 043 S M -63,5
Kick Box Club Prnjavor(KBK Prnjavor), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Ostojic Slaven
3 KL 00019 OC M -63 BEGINNERS
Kick Box Club Prnjavor(KBK Prnjavor), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Vidovic Damjan
3 KL 00035 J M -84 BEGINNERS
Kick Box Club Prnjavor[3](KBK Prnjavor[3]), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 5 Total athletes 5
Kick box klub Prijedor(KBK Prijedor)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Milanović Zoran
4 K1 045 S M -71
Kick box klub Prijedor[1](KBK Prijedor[1]), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 1 Total athletes 1
Kickboxing Akademija Ilidža(KBA Ilidža)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Hadrović Riad
5 LK 024 OJ M -63,5
Kickboxing Akademija Ilidža(KBA Ilidža), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Isamović Haris
3 KL 00036 J M -89 BEGINNERS
Kickboxing Akademija Ilidža(KBA Ilidža), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Mujanović Mirza
5 LK 008 YJ M -63,5
Kickboxing Akademija Ilidža(KBA Ilidža), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Rastoder Amelin
5 LK 025 OJ M -67
Kickboxing Akademija Ilidža(KBA Ilidža), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Rastoder Ensar
3 KL 00032 J M -69 BEGINNERS
Kickboxing Akademija Ilidža(KBA Ilidža), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Šubo Belmin
3 KL 00035 J M -84 BEGINNERS
Kickboxing Akademija Ilidža(KBA Ilidža), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Ugrinčić Albert
5 LK 048 S M -86
Kickboxing Akademija Ilidža[2](KBA Ilidža[2]), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 7 Total athletes 7
Kickboxing Club Galaja(Kbk Galaja)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Bektašević Amar
3 KL 031 J M -69
Kickboxing Club Galaja(Kbk Galaja), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Hotić Emrah
3 KL 032 J M -74
Kickboxing Club Galaja(Kbk Galaja), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Okčić Admir
3 KL 034 J M -84
Kickboxing Club Galaja(Kbk Galaja), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Seferović Muhamed
5 LK 028 OJ M -81
Kickboxing Club Galaja(Kbk Galaja), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 4 Total athletes 4
Kickboxing klub Golden Glory Livno(KBK Gokden Glory)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
BAŠIĆ MEHRIM
2 LC 054 S M +94
Kickboxing klub Golden Glory Livno(KBK Gokden Glory), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
BAŠIĆ MEHRIM
3 KL 00052 S M +94 BEGINNERS
Kickboxing klub Golden Glory Livno(KBK Gokden Glory), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
BREŠIĆ ANDRIJA
2 LC 00033 J M -69 BEGINNERS
Kickboxing klub Golden Glory Livno(KBK Gokden Glory), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
BREŠIĆ ANDRIJA
3 KL 00032 J M -69 BEGINNERS
Kickboxing klub Golden Glory Livno(KBK Gokden Glory), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
GRABOVAC KARLO
2 LC 00031 J M -57 BEGINNERS
Kickboxing klub Golden Glory Livno(KBK Gokden Glory), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
GRABOVAC KARLO
3 KL 00030 J M -57 BEGINNERS
Kickboxing klub Golden Glory Livno(KBK Gokden Glory), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
KREZO IVAN
2 LC 017 OC M -52
Kickboxing klub Golden Glory Livno(KBK Gokden Glory), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
KREZO IVAN
3 KL 017 OC M -52
Kickboxing klub Golden Glory Livno(KBK Gokden Glory), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
KREZO VLADO
2 LC 00033 J M -69 BEGINNERS
Kickboxing klub Golden Glory Livno(KBK Gokden Glory), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
KREZO VLADO
3 KL 031 J M -69
Kickboxing klub Golden Glory Livno(KBK Gokden Glory), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
MILAK MEHMED
2 LC 00004 YC M -42 BEGINNERS
Kickboxing klub Golden Glory Livno(KBK Gokden Glory), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
MILAK MEHMED
3 KL 00004 YC M -42 BEGINNERS
Kickboxing klub Golden Glory Livno(KBK Gokden Glory), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 12 Total athletes 6
Kik boks klub Kule Trnovo(KBK KULE )
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Divljan Vid
5 LK 010 YJ M -71
Kik boks klub Kule Trnovo(KBK KULE ), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Milić Viktor
5 LK 007 YJ M -60
Kik boks klub Kule Trnovo(KBK KULE ), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Vlaški Nikolina
3 KL 023 OC F -42
Kik boks klub Kule Trnovo[1](KBK KULE [1]), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 3 Total athletes 3
Kik boks klub Panter Bijeljina(KBK PANTER BN)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Ramić Jasmin
5 LK 045 S M -71
Kik boks klub Panter Bijeljina(KBK PANTER BN), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 1 Total athletes 1
Klub borilačkih sportova Panter Sarajevo(KBS Panter Sarajevo)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Baković Jusuf
3 KL 00020 OC M -69 BEGINNERS
Klub borilačkih sportova Panter Sarajevo(KBS Panter Sarajevo), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Drugović Iman
3 KL 00009 YC F -37 BEGINNERS
Klub borilačkih sportova Panter Sarajevo(KBS Panter Sarajevo), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Gačanin Eldin
3 KL 00015 OC M -42 BEGINNERS
Klub borilačkih sportova Panter Sarajevo(KBS Panter Sarajevo), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Gjuraj Albin
3 KL 00020 OC M +69 BEGINNERS
Klub borilačkih sportova Panter Sarajevo(KBS Panter Sarajevo), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Halilović Ajna
3 KL 009 YC F -37
Klub borilačkih sportova Panter Sarajevo(KBS Panter Sarajevo), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Kulić Lajla
3 KL 00027 OC F -60 BEGINNERS
Klub borilačkih sportova Panter Sarajevo(KBS Panter Sarajevo), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Zahirović Senad
3 KL 00004 YC M -42 BEGINNERS
Klub borilačkih sportova Panter Sarajevo[2](KBS Panter Sarajevo[2]), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 7 Total athletes 7
Klub borilačkih sportova Rudar(KBS Rudar)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Hatić Dejan
5 LK 009 YJ M -67
Klub borilačkih sportova Rudar(KBS Rudar), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 1 Total athletes 1
KLUB BORILAČKIH SPORTOVA TIGAR CAZIN(KBS TIGAR CAZIN)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Mehić Sureja
2 LC 00027 OC F -55 BEGINNERS
KLUB BORILAČKIH SPORTOVA TIGAR CAZIN(KBS TIGAR CAZIN), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Ružnić Melina
1 PF 043 OC F -55
KLUB BORILAČKIH SPORTOVA TIGAR CAZIN(KBS TIGAR CAZIN), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Samardžić Aron
1 PF 008 CH M +36
KLUB BORILAČKIH SPORTOVA TIGAR CAZIN(KBS TIGAR CAZIN), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 3 Total athletes 3
KLUB BORILACKIH VJESTINA KOBRA(KBV KOBRA)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Gazdić Obrad
2 LC 00021 OC M +69 BEGINNERS
KLUB BORILACKIH VJESTINA KOBRA(KBV KOBRA), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Gazdić Obrad
3 KL 00020 OC M +69 BEGINNERS
KLUB BORILACKIH VJESTINA KOBRA(KBV KOBRA), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
KAPETINA SRDJAN
1 PF 022 YC M +47
KLUB BORILACKIH VJESTINA KOBRA(KBV KOBRA), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
KAPETINA SRDJAN
2 LC 006 YC M +47
KLUB BORILACKIH VJESTINA KOBRA(KBV KOBRA), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
KAPETINA SRDJAN
3 KL 006 YC M +47
KLUB BORILACKIH VJESTINA KOBRA(KBV KOBRA), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
KRSMANOVIĆ ĐORĐE
1 PF 034 OC M -57
KLUB BORILACKIH VJESTINA KOBRA(KBV KOBRA), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
KRSMANOVIĆ ĐORĐE
2 LC 018 OC M -57
KLUB BORILACKIH VJESTINA KOBRA(KBV KOBRA), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Rabota Dragan
2 LC 063 V M -84
KLUB BORILACKIH VJESTINA KOBRA(KBV KOBRA), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Rabota Dragan
3 KL 061 V M -84
KLUB BORILACKIH VJESTINA KOBRA(KBV KOBRA), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Radulović Nikolaj
1 PF 048 J M -63
KLUB BORILACKIH VJESTINA KOBRA(KBV KOBRA), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Radulović Nikolaj
2 LC 032 J M -63
KLUB BORILACKIH VJESTINA KOBRA(KBV KOBRA), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Radulović Nikolaj
3 KL 030 J M -63
KLUB BORILACKIH VJESTINA KOBRA[2](KBV KOBRA[2]), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 12 Total athletes 5
KLUB BORILAČKIH VJEŠTINA TAEKYON(KBV TAEKYON)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
ALJIĆ FARIS
2 LC 036 J M -84
KLUB BORILAČKIH VJEŠTINA TAEKYON(KBV TAEKYON), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
OKERIĆ RIJAD
2 LC 037 J M -89
KLUB BORILAČKIH VJEŠTINA TAEKYON(KBV TAEKYON), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
OKERIC TARIK
2 LC 032 J M -63
KLUB BORILAČKIH VJEŠTINA TAEKYON(KBV TAEKYON), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 3 Total athletes 3
Sveti Georgije Banja Luka(KBK Sv.Georgije)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Todić Đorđe
5 LK 046 S M -75
Sveti Georgije Banja Luka(KBK Sv.Georgije), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Vukomanović Tomislav
4 K1 045 S M -71
Sveti Georgije Banja Luka(KBK Sv.Georgije), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 2 Total athletes 2
KBK LEGEND(LEGEND)
CROATIA (CRO)
GAL EVA
1 PF 040 OC F -42
KBK LEGEND(LEGEND), CROATIA (CRO)
GAL EVA
2 LC 024 OC F -42
KBK LEGEND(LEGEND), CROATIA (CRO)
GAL EVA
3 KL 023 OC F -42
KBK LEGEND(LEGEND), CROATIA (CRO): Total entries: 3 Total athletes 1
KICKBOXING KLUB BLITZ(KBK BLITZ)
CROATIA (CRO)
HORVAT BORNA
3 KL 00033 J M -74 BEGINNERS
KICKBOXING KLUB BLITZ(KBK BLITZ), CROATIA (CRO)
Kedveš Andrej
4 K1 046 S M -75
KICKBOXING KLUB BLITZ(KBK BLITZ), CROATIA (CRO)
KEDVEŠ KARLO
3 KL 00020 OC M +69 BEGINNERS
KICKBOXING KLUB BLITZ(KBK BLITZ), CROATIA (CRO)
Matijašević Luka
3 KL 048 S M -79
KICKBOXING KLUB BLITZ(KBK BLITZ), CROATIA (CRO): Total entries: 4 Total athletes 4
KICKBOXING KLUB IVANIĆ-GRAD(KBK IVANIĆ-GRAD)
CROATIA (CRO)
GRMUŠA BORNA
5 LK 007 YJ M -60
KICKBOXING KLUB IVANIĆ-GRAD(KBK IVANIĆ-GRAD), CROATIA (CRO)
PRESEČAN PATRIK
1 PF 018 YC M -32
KICKBOXING KLUB IVANIĆ-GRAD(KBK IVANIĆ-GRAD), CROATIA (CRO)
PRESEČAN PATRIK
2 LC 002 YC M -32
KICKBOXING KLUB IVANIĆ-GRAD(KBK IVANIĆ-GRAD), CROATIA (CRO)
RAVLIĆ LEONA
1 PF 027 YC F -47
KICKBOXING KLUB IVANIĆ-GRAD(KBK IVANIĆ-GRAD), CROATIA (CRO)
VLAHEK MARKO
1 PF 006 CH M -33
KICKBOXING KLUB IVANIĆ-GRAD(KBK IVANIĆ-GRAD), CROATIA (CRO): Total entries: 5 Total athletes 4
KICKBOXING KLUB MOSLAVAC(MOSLAVAC)
CROATIA (CRO)
Cvitanović Ana
1 PF 043 OC F -55
KICKBOXING KLUB MOSLAVAC(MOSLAVAC), CROATIA (CRO)
Cvitanović Ana
2 LC 00027 OC F -55 BEGINNERS
KICKBOXING KLUB MOSLAVAC(MOSLAVAC), CROATIA (CRO)
Cvitanović Ante
1 PF 021 YC M -47
KICKBOXING KLUB MOSLAVAC(MOSLAVAC), CROATIA (CRO)
Cvitanović Marta
1 PF 013 CH F -30
KICKBOXING KLUB MOSLAVAC(MOSLAVAC), CROATIA (CRO)
Mišković Mihaela
1 PF 043 OC F -55
KICKBOXING KLUB MOSLAVAC(MOSLAVAC), CROATIA (CRO)
Nikolić Ana
1 PF 041 OC F -46
KICKBOXING KLUB MOSLAVAC(MOSLAVAC), CROATIA (CRO)
Nikolić Ivan Pavao
1 PF 033 OC M -52
KICKBOXING KLUB MOSLAVAC(MOSLAVAC), CROATIA (CRO)
Nikolić Ivan Pavao
2 LC 00017 OC M -52 BEGINNERS
KICKBOXING KLUB MOSLAVAC[2](MOSLAVAC[2]), CROATIA (CRO): Total entries: 8 Total athletes 6
Kickboxing klub Team Buza(Kbk Team Buza)
CROATIA (CRO)
Buza Julianna Jovana
1 PF 013 CH F -30
Kickboxing klub Team Buza(Kbk Team Buza), CROATIA (CRO): Total entries: 1 Total athletes 1
TIGAR KARLOVAC(TIGAR KARLOVAC)
CROATIA (CRO)
Jelenić Zvonimir
3 KL 00048 S M -79 BEGINNERS
TIGAR KARLOVAC(TIGAR KARLOVAC), CROATIA (CRO)
Jelenić Zvonimir
3 KL 048 S M -79
TIGAR KARLOVAC(TIGAR KARLOVAC), CROATIA (CRO)
Magličić Dominik
3 KL 00020 OC M -69 BEGINNERS
TIGAR KARLOVAC(TIGAR KARLOVAC), CROATIA (CRO)
Magličić Dominik
3 KL 019 OC M -69
TIGAR KARLOVAC(TIGAR KARLOVAC), CROATIA (CRO)
Vučemilović Stipanović Ante
3 KL 00019 OC M -63 BEGINNERS
TIGAR KARLOVAC(TIGAR KARLOVAC), CROATIA (CRO)
Vučemilović Stipanović Ante
3 KL 019 OC M -63
TIGAR KARLOVAC(TIGAR KARLOVAC), CROATIA (CRO): Total entries: 6 Total athletes 3
Beremend Sport Kft(Beremend)
HUNGARY (HUN)
Bába Péter
1 PF 022 YC M +47
Beremend Sport Kft(Beremend), HUNGARY (HUN)
Bába Péter
2 LC 00006 YC M +47 BEGINNERS
Beremend Sport Kft(Beremend), HUNGARY (HUN)
Hadra Biborka
1 PF 027 YC F -47
Beremend Sport Kft(Beremend), HUNGARY (HUN)
Hadra Biborka
2 LC 00011 YC F -47 BEGINNERS
Beremend Sport Kft(Beremend), HUNGARY (HUN)
Tóth István
2 LC 065 V M -94
Beremend Sport Kft(Beremend), HUNGARY (HUN): Total entries: 5 Total athletes 3
kickboxing(WAKO)
MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA)
Antoha Anatolii
2 LC 017 OC M -52
kickboxing(WAKO), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA)
Antoha Anatolii
3 KL 017 OC M -52
kickboxing(WAKO), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA)
Antoha Mihail
5 LK 031 OJ M +91
kickboxing(WAKO), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA)
Antonov Artiom
5 LK 048 S M -86
kickboxing(WAKO), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA)
Covalciuc Denis
5 LK 005 YJ M -54
kickboxing(WAKO), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA)
Kravchenko Oleksandr
5 LK 024 OJ M -63,5
kickboxing(WAKO), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA)
Masianov Ilia
2 LC 004 YC M -42
kickboxing(WAKO), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA)
Masianov Ilia
3 KL 004 YC M -42
kickboxing(WAKO), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA)
Nabocov Ilia
2 LC 00014 OC M -37 BEGINNERS
kickboxing(WAKO), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA)
Nabocov Ilia
3 KL 00014 OC M -37 BEGINNERS
kickboxing(WAKO), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA)
Popa Nicu
5 LK 010 YJ M -71
kickboxing(WAKO), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA)
Postica Nichita
5 LK 010 YJ M -71
kickboxing(WAKO), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA)
Samsonov Catalin
2 LC 033 J M -69
kickboxing(WAKO), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA)
Samsonov Catalin
3 KL 031 J M -69
kickboxing(WAKO), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA)
Slav Artiom
5 LK 005 YJ M -54
kickboxing(WAKO), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA)
Slav Vladislav
5 LK 003 YJ M -48
kickboxing(WAKO), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA)
Trofimov Ilia
5 LK 045 S M -71
kickboxing[11](WAKO[11]), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA): Total entries: 17 Total athletes 13
KIK BOKS KLUB LOVĆEN(KBK LOVĆEN)
MONTENEGRO (MNE)
Muratović Dragan
3 KL 00003 YC M -37 BEGINNERS
KIK BOKS KLUB LOVĆEN(KBK LOVĆEN), MONTENEGRO (MNE)
VUŠUROVIĆ PAVLE
5 LK 011 YJ M -75
KIK BOKS KLUB LOVĆEN(KBK LOVĆEN), MONTENEGRO (MNE): Total entries: 2 Total athletes 2
Kik box klub Pljevlja(Pljevlja)
MONTENEGRO (MNE)
Cuturic Irhad
3 KL 00032 J M -69 BEGINNERS
Kik box klub Pljevlja(Pljevlja), MONTENEGRO (MNE)
Rascic Tarik
3 KL 016 OC M -47
Kik box klub Pljevlja(Pljevlja), MONTENEGRO (MNE): Total entries: 2 Total athletes 2
Rebel - Carnage global team Montenegro(Rebel)
MONTENEGRO (MNE)
Gaši Mentor
3 KL 00030 J M -57 BEGINNERS
Rebel - Carnage global team Montenegro(Rebel), MONTENEGRO (MNE)
Ilic Djuro
3 KL 00019 OC M -63 BEGINNERS
Rebel - Carnage global team Montenegro(Rebel), MONTENEGRO (MNE)
Kandić Stefan
3 KL 00017 OC M -52 BEGINNERS
Rebel - Carnage global team Montenegro(Rebel), MONTENEGRO (MNE)
Odza Vuk
3 KL 00018 OC M -57 BEGINNERS
Rebel - Carnage global team Montenegro(Rebel), MONTENEGRO (MNE)
Pataki Stefan
3 KL 00032 J M -69 BEGINNERS
Rebel - Carnage global team Montenegro(Rebel), MONTENEGRO (MNE)
Pean Sofia
2 LC 00007 YC F -28 BEGINNERS
Rebel - Carnage global team Montenegro(Rebel), MONTENEGRO (MNE)
Radnjic Nemanja
3 KL 00015 OC M -42 BEGINNERS
Rebel - Carnage global team Montenegro(Rebel), MONTENEGRO (MNE)
Radnjić Nikola
3 KL 00004 YC M -42 BEGINNERS
Rebel - Carnage global team Montenegro(Rebel), MONTENEGRO (MNE): Total entries: 8 Total athletes 8
Strugar team(ST)
MONTENEGRO (MNE)
Jovetic Nikola
5 LK 008 YJ M -63,5
Strugar team(ST), MONTENEGRO (MNE)
Mugosa Milos
5 LK 031 OJ M +91
Strugar team[1](ST[1]), MONTENEGRO (MNE): Total entries: 2 Total athletes 2
GLADIJATOR SKOPJE(GLADIJATOR)
NORTH MACEDONIA (MKD)
JOVCHEVSKI DAVID
3 KL 020 OC M +69
GLADIJATOR SKOPJE(GLADIJATOR), NORTH MACEDONIA (MKD): Total entries: 1 Total athletes 1
kbk.as-delcevo(kbk.as-delcevo)
NORTH MACEDONIA (MKD)
Stojcevski Pavel
1 PF 033 OC M -52
kbk.as-delcevo(kbk.as-delcevo), NORTH MACEDONIA (MKD)
Stojcevski Pavel
1 PF 034 OC M -57
kbk.as-delcevo(kbk.as-delcevo), NORTH MACEDONIA (MKD)
Stojcevski Pavel
2 LC 00017 OC M -52 BEGINNERS
kbk.as-delcevo(kbk.as-delcevo), NORTH MACEDONIA (MKD): Total entries: 3 Total athletes 1
KICK BOXING CLUB SHAMPION SKOPJE(KBK SHAMPION SKOPJE)
NORTH MACEDONIA (MKD)
ISEIN ENSAR
5 LK 029 OJ M -86
KICK BOXING CLUB SHAMPION SKOPJE(KBK SHAMPION SKOPJE), NORTH MACEDONIA (MKD)
Ismail Turker
3 KL 015 OC M -42
KICK BOXING CLUB SHAMPION SKOPJE(KBK SHAMPION SKOPJE), NORTH MACEDONIA (MKD)
KUKUNOVSKI IVAN
3 KL 016 OC M -47
KICK BOXING CLUB SHAMPION SKOPJE(KBK SHAMPION SKOPJE), NORTH MACEDONIA (MKD)
TODOROV MARKO
4 K1 043 S M -63,5
KICK BOXING CLUB SHAMPION SKOPJE(KBK SHAMPION SKOPJE), NORTH MACEDONIA (MKD)
VARADINOVA VIKTORIJA
5 LK 055 S F -65
KICK BOXING CLUB SHAMPION SKOPJE(KBK SHAMPION SKOPJE), NORTH MACEDONIA (MKD): Total entries: 5 Total athletes 5
Clube Desportivo de Guimarães(CDDG)
PORTUGAL (POR)
Novais Rita
5 LK 052 S F -52
Clube Desportivo de Guimarães(CDDG), PORTUGAL (POR)
Oliveira Sofia
5 LK 054 S F -60
Clube Desportivo de Guimarães(CDDG), PORTUGAL (POR)
Vilar Gabriel
5 LK 043 S M -63,5
Clube Desportivo de Guimarães(CDDG), PORTUGAL (POR): Total entries: 3 Total athletes 3
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD)
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
EDAMENKO DAVID
1 PF 018 YC M -32
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS)
EDAMENKO DAVID
2 LC 00002 YC M -32 BEGINNERS
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS)
EDAMENKO DAVID
2 LC 00003 YC M -37 BEGINNERS
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS)
EDAMENKO DAVID
2 LC 002 YC M -32
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS)
EDAMENKO DAVID
2 LC 003 YC M -37
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS)
EDAMENKO DAVID
3 KL 00002 YC M -32 BEGINNERS
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS)
EDAMENKO DAVID
3 KL 00003 YC M -37 BEGINNERS
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS)
EDAMENKO DAVID
3 KL 003 YC M -37
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS)
IATSKIN ERMOLAI
1 PF 004 CH M -27
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS)
IATSKIN ERMOLAI
1 PF 005 CH M -30
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS)
IATSKIN ERMOLAI
1 PF 006 CH M -33
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS)
IATSKIN ERMOLAI
1 PF 007 CH M -36
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS)
KASHCHAEV SEMEN
1 PF 001 CH M -18
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS)
KASHCHAEV SEMEN
1 PF 002 CH M -21
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS)
KASHCHAEV SEMEN
1 PF 003 CH M -24
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS)
SOROKIN BOGDAN
1 PF 006 CH M -33
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS)
SOROKIN BOGDAN
1 PF 007 CH M -36
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS)
SOROKIN BOGDAN
1 PF 008 CH M +36
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS)
ZHELEZNIKOV ARSENII
1 PF 003 CH M -24
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS)
ZHELEZNIKOV ARSENII
1 PF 004 CH M -27
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS)
ZHELEZNIKOV ARSENII
1 PF 005 CH M -30
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS)
ZHELEZNIKOV ARSENII
1 PF 006 CH M -33
DUSH 4 BELGOROD(DUSH 4 BELGOROD), RUSSIAN FEDERATION (RUS): Total entries: 22 Total athletes 5
KIK BOKS KLUB BATAJNICA(KBK BATAJNICA)
SERBIA (SRB)
ALEKSIC NIKOLA
5 LK 045 S M -71
KIK BOKS KLUB BATAJNICA(KBK BATAJNICA), SERBIA (SRB)
Dobričić Dušan
1 PF 022 YC M +47
KIK BOKS KLUB BATAJNICA(KBK BATAJNICA), SERBIA (SRB)
Kovačević Dušan
5 LK 048 S M -86
KIK BOKS KLUB BATAJNICA(KBK BATAJNICA), SERBIA (SRB)
Kurbalija Jovan
1 PF 033 OC M -52
KIK BOKS KLUB BATAJNICA(KBK BATAJNICA), SERBIA (SRB)
Martinovic Luka
5 LK 009 YJ M -67
KIK BOKS KLUB BATAJNICA(KBK BATAJNICA), SERBIA (SRB)
Mikić Milan
5 LK 028 OJ M -81
KIK BOKS KLUB BATAJNICA(KBK BATAJNICA), SERBIA (SRB)
Mikić Nikola
5 LK 025 OJ M -67
KIK BOKS KLUB BATAJNICA(KBK BATAJNICA), SERBIA (SRB)
Njegovan Marko
5 LK 025 OJ M -67
KIK BOKS KLUB BATAJNICA(KBK BATAJNICA), SERBIA (SRB)
Obradović Dejana
3 KL 027 OC F -65
KIK BOKS KLUB BATAJNICA(KBK BATAJNICA), SERBIA (SRB)
Ristić Nikolina
1 PF 026 YC F -42
KIK BOKS KLUB BATAJNICA(KBK BATAJNICA), SERBIA (SRB)
Sadiku Dino
5 LK 047 S M -81
KIK BOKS KLUB BATAJNICA(KBK BATAJNICA), SERBIA (SRB)
Šarić Miljana
5 LK 055 S F -65
KIK BOKS KLUB BATAJNICA(KBK BATAJNICA), SERBIA (SRB)
Stamatovic David
5 LK 011 YJ M -75
KIK BOKS KLUB BATAJNICA(KBK BATAJNICA), SERBIA (SRB)
Subotić Miloš
1 PF 034 OC M -57
KIK BOKS KLUB BATAJNICA(KBK BATAJNICA), SERBIA (SRB)
Todorović Andrej
1 PF 020 YC M -42
KIK BOKS KLUB BATAJNICA(KBK BATAJNICA), SERBIA (SRB): Total entries: 15 Total athletes 15
Kik boks klub Surcin(KBK Surcin)
SERBIA (SRB)
Jelisic Stefan
4 K1 045 S M -71
Kik boks klub Surcin[1](KBK Surcin[1]), SERBIA (SRB): Total entries: 1 Total athletes 1
KIK BOKS KLUB TAURUNUM(KBK TAURUNUM)
SERBIA (SRB)
BASRAK MILOS
3 KL 00038 J M +94 BEGINNERS
KIK BOKS KLUB TAURUNUM(KBK TAURUNUM), SERBIA (SRB)
JOVANOVIC LANA
3 KL 00023 OC F -42 BEGINNERS
KIK BOKS KLUB TAURUNUM(KBK TAURUNUM), SERBIA (SRB)
MILADINOVIC TAMARA
5 LK 035 OJ F -60
KIK BOKS KLUB TAURUNUM(KBK TAURUNUM), SERBIA (SRB)
MILADINOVIC VUK
3 KL 00019 OC M -63 BEGINNERS
KIK BOKS KLUB TAURUNUM(KBK TAURUNUM), SERBIA (SRB)
NEŠKOVIĆ VLADANA
3 KL 00027 OC F -60 BEGINNERS
KIK BOKS KLUB TAURUNUM(KBK TAURUNUM), SERBIA (SRB)
POPOVIC TODOR
5 LK 027 OJ M -75
KIK BOKS KLUB TAURUNUM(KBK TAURUNUM), SERBIA (SRB)
Đelić Luka
3 KL 00019 OC M -63 BEGINNERS
KIK BOKS KLUB TAURUNUM(KBK TAURUNUM), SERBIA (SRB): Total entries: 7 Total athletes 7
SD KOMBAT(SD KOMBAT)
SERBIA (SRB)
Čupić Nikola
3 KL 046 S M -69
SD KOMBAT(SD KOMBAT), SERBIA (SRB)
Gačpar Nikola
3 KL 00032 J M -69 BEGINNERS
SD KOMBAT(SD KOMBAT), SERBIA (SRB)
MARTINOVIC DUSAN
3 KL 030 J M -63
SD KOMBAT(SD KOMBAT), SERBIA (SRB)
Sekulic Jovan
3 KL 00020 OC M +69 BEGINNERS
SD KOMBAT(SD KOMBAT), SERBIA (SRB): Total entries: 4 Total athletes 4
FIGHT FACTORY SLOVENIA (FFS)
SLOVENIA (SLO)
Avramski David
5 LK 043 S M -63,5
FIGHT FACTORY SLOVENIA (FFS), SLOVENIA (SLO)
Bučinel Nena
3 KL 00042 J F -70 BEGINNERS
FIGHT FACTORY SLOVENIA (FFS), SLOVENIA (SLO)
Bučinel Nena
3 KL 00043 J F +70 BEGINNERS
FIGHT FACTORY SLOVENIA (FFS), SLOVENIA (SLO)
Podobnik Matej
3 KL 00047 S M -74 BEGINNERS
FIGHT FACTORY SLOVENIA (FFS), SLOVENIA (SLO)
Rot Metod
3 KL 00018 OC M -57 BEGINNERS
FIGHT FACTORY SLOVENIA (FFS), SLOVENIA (SLO)
Rot Metod
3 KL 00019 OC M -63 BEGINNERS
FIGHT FACTORY SLOVENIA (FFS), SLOVENIA (SLO): Total entries: 6 Total athletes 4
Teams: 61 Total entries: 350 Total athletes: 263
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-04-30 02:18:20 CEST +02:00)